UA-112487252-1 UA-112487252-2 UA-112487252-3 UA-112487252-4
  • EĞİTİM - Tam devlet bursuyla özel istek üzerine Moskova Devlet Konservatuarında Profesör Sergei Dorensky ve Nikolai Lugansky’nin öğrencisi oldu.
  • Üstün başarılarından dolayı tam devlet bursuyla Krasnoyarsk Devlet Müzik ve Tiyatro Akademisi piyano bölümünü yüksek eğitim (master) diplomasıyla piyanist ve öğretmen unvanı ile 17 yaşında, 3 yılda bitirerek en genç mezun oldu.
  • YARIŞMALAR - Küçük yaşlarda ve gençlik yıllarında yaklaşık 20 ulusal ve uluslararası yarışmaya katıldı. Katıldığı tüm yarışmalarda ödülle ayrılmayı başardı.Küçük yaşlarda katıldığı yarışmalarda jüri takdiri ile hep üst yaş gruplarında yarışmasına rağmen bu onun başarılarına engel olmamıştır.
  • KONSERLER - Moskova’da Çaykovski Konser Salonu, New Opera ve Bolshoi Salonu, St. Petersburg’da Mariinsky Tiyatrosu ve Filarmoni Salonu başta olmak üzere Moskova, St. Petersburg, Yaroslavl, Kemerovo, Novosibirsk, Vologda, Kostroma, Krasnoyarsk gibi birçok şehirde yaklaşık 200 konser verdi.
  • A. Katz, I. Shpiller V. Gergiev ve M. Annamamedov gibi önemli şefler ile birlikte, senfoni ve filarmoni orkestraları ile solist piyanist olarak görev aldı. Yaroslavl Devlet Filarmoni Orkestrası’nda 6 yıl solist, misafir solist ve orkestra piyanisti olarak görev yaptı.
  • REPERTUVAR - Repertuvarında Scarlatti, Bach, Mozart, Haydn, Beethoven, Schubert, Schumann, Brahms, Chopin, Liszt, Moszkowski, Smetana, Rahmaninov, Scriabin, Balakirev, Musorgski, Çaykovski, Prokofyev, Şostakoviç, Stravinsky, Gershwin, Shchedrin, Prostitov, Kakhidze, Debussy, Ravel, Darius Miyo, Poulenc, Saint-Saëns ve diğerleri bulunmaktadır.
  • Klasik müzik eserlerinin yanında jazz ve günümüz müziklerinin en seçkin eserleri de repertuvarında bulunmaktadır.  

EĞİTMENLERİM

Sergei Dorensky
Profesör ve Devlet Sanatçısı

Nikolai Lugansky
Profesör ve Devlet Sanatçısı

Yakimovich Boris Konstantinovich
Profesör

ÇALIŞTIĞIM ŞEFLER

Arnold Katz

Ivan Shpiller

Valery Gergiev

Murad Annamamedov

KONSER VERDİĞİM BAZI SALONLAR

Çaykovski Konser Salonu / Moskova

New Opera / Moskova

Bolshoi Salonu / Moskova

Mariinsky Tiyatrosu / St. Petersburg

Filarmoni Salonu / St. Petersburg

ALBÜM KAYITLARI

© Copyright 2020 - Adresimiz: Bağlıca/ANKARA İletişim: zena@zenaofficial.com - Whatsapp: 0312 999 87 03

Site was started with Mobirise